O nás

Užijte si moderní a chytré bydlení

Účel výrobku

Investice do životního prostředí

“Neatsvor je inovativní společnost vyvíjející špičkové robotické vysavače. Navrhujeme a vyrábíme roboty, které vykonávají co nejvíce funkcí automaticky. V poslední době se zaměřujeme na projekty, které klientovi nabízejí nejlepší možný poměr ceny a kvality. Koupí našeho robota investujete do výrobku, který vám ušetří spoustu času a energie. Je tedy čas předat domácí práce robotům a věnovat se smysluplným věcem!

1354521
135452163
Inovace

Nejmodernější technologie

“Výrobky Neatsvor jsou vybaveny nejpokročilejší technologií na trhu. Naše roboty jsou inteligentní a mají širokou škálu systémů plánování tras, které vám pomohou co nejefektivněji spravovat vaše prostředí. Naší ambicí je stát se nejlepším výrobcem robotických vysavačů na světovém trhu, a to prostřednictvím chytré technologie: jejím zdokonalováním a hledáním nových, jedinečných a inovativních řešení. Díky kombinaci technologie a vysoké kvality výrobků vám nabízíme také konkurenceschopnou cenu. Nejdůležitějším výsledkem je maximalizace přínosů pro zákazníka.

O výzkumu a vývoji

neatsvor about us fa

Společnost Neatsvor má specializovaný tým pro výzkum a vývoj. Zaměstnává více než 120 inženýrů, z nichž většina vystudovala některé z nejznámějších a nejprestižnějších světových univerzit. “Společnost Neatsvor je držitelem více než 100 patentů v oblasti domácí robotiky. “Jsme poháněni zvědavostí a touhou vytvářet nové věci a používat inovativní technologie. Pomáhá měnit svět a přináší lidstvu to, co se ještě nedávno zdálo jako futuristický sen. V Neatsvoru také měníme svět,” řekl s. vědec Dr. Ling.

neatsvor about us 2

Dodávky a opravy

Máme sklady ve Španělsku, Francii, Polsku, České republice, na Ukrajině, v USA, Austrálii a Brazílii. To nám umožňuje nejen rychle doručit zboží, ale také nabídnout služby kdekoli na světě. 

neatsvor about us warehouse scaled
DOPRAVA ZDARMA A RYCHLE

Rychlé dodání z místního skladu

airplane
ZÁRUKA 3 ROKY

Poskytujeme až 3 roky záručního servisu

shield
100% BEZPEČNÁ PLATBA

Zajistěte bezpečné platby pomocí SSL

valid
VRAŤTE DO 15 DNŮ

Produkt můžete vrátit do 15 dnů

queue