Bestsellers

ZÁSADY VRÁCENÍ PENĚZ

Uplatňujeme 15denní lhůtu pro vrácení zboží. Jakmile výrobek obdržíte a chcete jej vrátit, máte 15 dní na to, abyste požádali o vrácení peněz.

Pokud chcete zboží vrátit, musí být ve stejném stavu, v jakém jste ho obdrželi, nenošené nebo nepoužité, s etiketami a v původním obalu. Budete také potřebovat účtenku nebo doklad o nákupu.

Chcete-li zahájit proces vrácení, můžete nás kontaktovat na adrese: admin@neatsvor.lt. Po obdržení informací uložte výrobek bezpečně do původního obalu a přiložte doklad o koupi (např. účtenku).

Pokud si přejete zakoupené zboží vrátit, musíte si vrácení zboží zajistit sami a uhradit náklady na dopravu. Zboží musí být odesláno do skladu v estonském Tallinnu. Přesnou adresu skladu najdete na e-mailu. admin@neatsvor.lt

Zboží zaslané bez předchozí žádosti o vrácení nebude přijato.

Pokud je zboží poškozeno nebo nepoužitelné z naší viny, zákazník nemusí platit za dopravu. 

V případě jakýchkoli dotazů týkajících se vrácení zboží nás můžete kdykoli kontaktovat naadrese admin@neatsvor.lt.

Poškození a problémy
Po obdržení objednávky ji prosím zkontrolujte a neprodleně nás kontaktujte, pokud je výrobek vadný, poškozený nebo jste obdrželi nesprávný výrobek. Jedině tak můžeme problém posoudit a vyřešit.

Změny

V rámci tříleté záruky vám také můžeme vyměnit výrobek za nový, pokud jste obdrželi poškozený nebo vadný spotřebič.

Vrácení peněz
Jakmile obdržíme a zkontrolujeme vaše vrácené zboží, budeme vás informovat, zda bylo vrácené zboží přijato, či nikoli. Po schválení vrácení vám budou peníze automaticky vráceny po 1-2 dnech stejným způsobem platby, který jste použili při nákupu. Vezměte prosím na vědomí, že může trvat určitou dobu, než vaše banka nebo společnost vydávající kreditní karty zpracuje a vyřídí vrácení peněz.

Po obdržení a kontrole vráceného zboží vás budeme informovat, zda bylo vrácení schváleno. Po potvrzení vám budou peníze do 1-2 dnů automaticky vráceny stejným způsobem, jakým jste provedli platbu. Vezměte prosím na vědomí, že převod může v závislosti na vaší bance nějakou dobu trvat. 

Záruční podmínky najdete naadrese zde.

DOPRAVA ZDARMA A RYCHLE

Rychlé dodání z místního skladu

airplane
ZÁRUKA 3 ROKY

Poskytujeme až 3 roky záručního servisu

shield
100% BEZPEČNÁ PLATBA

Zajistěte bezpečné platby pomocí SSL

valid
VRAŤTE DO 15 DNŮ

Produkt můžete vrátit do 15 dnů

queue